Hoi r / judo, alsjeblieft kritiek op onze facebookpagina van onze club! Oproep aan alle witte en gele riemen!


Onze judoclub (U of A Judo, gevestigd aan de Universiteit van Alberta) ziet de laatste paar semesters een beetje in verval raken.

Net als bij een typische judoclub hadden we bijna geen online aanwezigheid. In de afgelopen paar dagen hebben we gewerkt aan het vernieuwen van onze online aanwezigheid, namelijk onze Facebook-pagina.

* [http://www.fb.me/uofajudo](Http://www.fb.me/uofajudo)

Als u een aanstaande student was, zou deze Facebook-pagina dan de informatie bieden waarnaar u op zoek bent? Bent u in staat om uit te zoeken hoe u contact met ons kunt opnemen enz. Ik ben vooral geïnteresseerd in het standpunt van mensen die relatief nieuw zijn voor judo!

Heel erg bedankt r / judo !!!View Reddit by uofajudoView Source